Zakochani po uszy 237: Michał mówi Hani, że może być ojcem dziecka Sylwii! Dziewczyna jest załamana

2020-10-21 16:32 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Jedna noc spędzona z Sylwią może mieć dla Michała ogromne konsekwencje! Mężczyzna nie mógł o niej zapomnieć i przez bardzo długi czas szukał tajemniczej Julii. Z czasem jednak dowiedział się, że 'Julia' tak naprawdę nie istnieje, a kobietą, z którą spędził noc, jest Sylwia. Teraz dowiedział się również, kim Sylwia jest tak naprawdę, a informacja ta mocno nim wstrząsnęła.

Zakochani po uszy 237: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Michał, który dopiero co zaczął spotykać się z Hanią, przeżywa prawdziwy szok. Po namyśle postanowi powiedzieć dziewczynie prawdę na temat Sylwii. Hania będzie załamana tą sytuacją, a Michał postanowi dowiedzieć się, czy to faktycznie on jest ojcem dziecka Sylwii.

Zakochani po uszy 237: streszczenie

Michał potrzebuje czasu, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Mówi Hance, że prawdopodobnie jest ojcem dziecka Sylwii. Postanawia się tego dowiedzieć i wysyła list do więzienia. Hanka jest załamana. Wkrótce dostaje od kurator zgodę na spotkania z rodzeństwem w domu dziecka. Tymczasem Paula spotyka się w bistro z wróżką, która przepowiada jej, że Kuba wkrótce poprosi ja o rękę. Pani Jola proponuje wróżce wspólny biznes. Na spotkanie z wróżką daje namówić się też Marcin, który mimo wszystko wciąż myśli o Wiki. Nikt nie wie, że wróżka przepowiada to, co podpowiada jej pani Jola.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE