Zakochani po uszy 238: Wiki boi się, że nie uda się jej wrócić do Marcina. Z domu Marka znikają cenne przedmioty

2020-10-20 18:13 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wiki cały czas nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedziała się, że Marcin umówił się na randkę. Mimo że to ona wdała się w romans i zdradziła męża, a także to ona chciała się rozstać z Marcinem, teraz bardzo żałuje i tęskni za nim. Zauważyła też, że związek, w który się wdała, nie ma zupełnie przyszłości i chce odbudować relację z mężem.

Zakochani po uszy 238: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Zazdrość Wiki doprowadziła do tego, że dziewczyna zniszczyła Marcinowi randkę, a on nie chce jej tego wybaczyć. Tymczasem z domu Marka zaczęły znikać cenne przedmioty, a Halina jest pewna, że osobą odpowiedzialną za ich skradzenie jest Zuza.

Zakochani po uszy 238: streszczenie

Wiki bardzo przezywa ostatnie kłótnie z Marcinem i boi się, że nie uda jej się odzyskać męża. Nie chce się jednak poddawać. Tymczasem okazuje się, że z domu Marka zniknęło kilka cennych przedmiotów. Podczas jego nieobecności byli tam tylko Wojtek i Zuza. Zuza znika i nie Wojtek nie jest w stanie skontaktować się z nią. Halina jest pewna, że dziewczyna okradła Marka. Wojtek obiecuje mamie, że odzyska skradzione przedmioty.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE