Zakochani po uszy 169, 170, 171, 172: Asia jest w ciąży! Paula jest zazdrosna o Kubę

2020-02-24 16:42
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W nadchodzących odcinkach na bohaterów Zakochanych po uszy czekają gigantyczne zmiany. Przede wszystkim u Asi i Piotra, którzy podjęli niezwykle ważną decyzję i postanowili powiększyć swoją rodzinę! Asia bardzo szybko przekona się, że rzeczywiście spodziewa się dziecka. Jednak nie wszystko pójdzie po jej myśli i przyszła mama bardzo mocno się przestraszy. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 169, 170, 171, 172 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 169, 170, 171, 172: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Tymczasem Paula, która nie była pewna, czy Kuba zatrudnił odpowiednią nianię do Jagody, postanowiła sprawdzić to w dość osobliwy sposób. Przy okazji uświadomiła sobie, że jej uczucia wobec Kuby wcale nie minęły.

Zakochani po uszy 169 - streszczenie

Sonia zdobywa nagranie z monitoringu, na którym widać Olgierda. Nagranie pochodzi z poprzedniego dnia, kiedy mężczyzna spotkał się w ich mieszkaniu z Tymonem. Sonia przekazuje materiał prawnikowi i liczy, że uda się odczytać nr rejestracyjny samochodu Olgierda i w ten sposób do niego dotrzeć. Tymon pod pozorem pomocy dziewczynie zabiera nagranie do znajomego grafika i prosi go, aby tak je przetworzył, by było nieczytelne. Piotr był na kolejnej rozprawie, w związku z oskarżeniami Sylwii wobec niego wszystko jeszcze bardziej się przeciągnie. Tymczasem pani Jola wciągnęła się w podglądanie Kuby i Jagódki… Asia robi test ciążowy.

Zakochani po uszy 170 - streszczenie

Tymon okłamuje Sonię, że z powodu złej jakości nagrania nie da się odczytać nr rejestracyjnych auta Olgierda. Sonie nie podejrzewa, że chłopak kłamie, ale odkrywa, że wcale nie wziął kredytu na otworzenie knajpy, tylko dostał pieniądze od matki. Jest rozczarowana jego zachowaniem i wściekła, że kolejny raz nie powiedział jej prawdy… Tymczasem Bartek spędza miłe przedpołudnie na kawie z Anią. Jednocześnie Asia zaprasza Piotra na romantyczną kolację, podczas której mówi mu o ciąży. Piotr szaleje ze szczęścia. Wkrótce okazuje się, że Maciek prawdopodobnie ma odrę. Asia wpada w panikę, bo odra jest bardzo niebezpieczna w ciąży.

Zakochani po uszy 171 - streszczenie

Asia boi się, że może mieć odrę, tym bardziej, że maciek nie był szczepiony przeciwko tej chorobie. Wkrótce jednak okazuje się, że nie tylko ona ma niepokojącą wysypkę, ale Wiki i inne dziewczyny, które używały tego samego kosmetyku również. Asia czuje ulgę i jest szczęśliwa, że wysypka jest niegroźnym uczuleniem. Laura traci nadzieję na poderwanie Marcina. Wyjawia tez pani Joli, że Asia spodziewa się dziecka i choć robi to w tajemnicy, pani Jola nie jest w stanie utrzymać sekretu… Tymczasem Bartek umawia się na randkę z Anią. Tymon natomiast wciąż gra na dwa fronty, podrywa Sonię i spotyka się z Klaudią. Klaudia postanawia pomóc chłopakowi w zdobyciu Soni…

Zakochani po uszy 172 - streszczenie

Klaudia została na noc w mieszkaniu Soni i Tymona i nie zamierza na tym poprzestać. Chce zamieszkać razem z nimi, tym bardziej, że nie ma Malwiny. Tymon jest wściekły, a Malwina nie zgadza się na nową lokatorkę. Tymczasem pani Jola i Paula nadal podglądają Kubę i Jagódkę. Przyłapują Kubę na gorącej randce z nieznajomą dziewczyną. Paula jest zazdrosna i dociera do niej, że wciąż go kocha. Żaneta informuje Sonię, że zdecydowała się rozwieść z jej ojcem. Sonia jest w szoku i boi się, jak jej tata zareaguje na taka wiadomość. Ania i Bartek maja tego dnia randkę, jednak ich spotkanie niefortunnie się rozpoczyna. Ania przypadkiem atakuje Bartka. Mimo to randka kończy się namiętnym pocałunkiem i seksem. Tymonowi natomiast udaje się zbliżyć do Soni…

NAJNOWSZE