Zakochani po uszy 166: Tymon potwornie okłamuje matkę. Bartek próbuje ostrzec Sonię

2020-02-20 17:03
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Walka braci o względy Soni trwa w najlepsze. Tymon, który nie ma wobec niej poważnych zamiarów, tylko wykorzystuje umiejętności Soni, którymi może zaimponować przed matką, próbuje w sobie rozkochać dziewczynę. Bartek, który faktycznie czuje coś do dziewczyny, nie może tego znieść. Będzie usiłował powstrzymać Sonię i ostrzec ją przed bratem. Czy to mu się uda? Co jeszcze wydarzy się w odcinku 166 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 166: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Malwina, która po pijaku chciała przespać się z Tomkiem, jest przerażona tym, co się stało. Dziewczyna chce zniknąć, dlatego posunie się do bardzo nietypowego zachowania. Nikt z jej znajomych nie będzie wiedział, co się z nią stało.

Zakochani po uszy 166: streszczenie

Sonia i Tymon spotykają się z jego mamą. Sonia jest wściekła, ale zgadza się udawać przed kobietą dziewczynę Tymona. Danuta jest nią zachwycona i oznajmia synowi, że da mu pieniądze na otworzenie knajpy. Tymon udaje przed Sonią, że nie chce wsparcia i na pokaz odmawia matce. Wkrótce na kolacji pojawia się Bartek, który zamierza zdemaskować młodszego brata. Mówi Soni, że Tymon ją wykorzystuje. Tymon zaprzecza i przekonuje Sonię, że Bartek dostał na jej punkcie obsesji… Malwina w tajemnicy przed wszystkimi postanawia wyjechać. Przyjaciele szukają jej, Tomek próbuje użyć policyjnych metod, bo czuje się winny.

NAJNOWSZE