Zakochani po uszy: Asia i Piotr będą mieli dziecko! Kiedy powiększy się ich rodzina?

2020-02-19 16:51
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Na taką informację czekało z pewnością wielu fanów serialu Zakochani po uszy! Wiele wskazuje na to, że związek Asi i Piotra, który przez wiele miesięcy przechodził przez turbulencje - głównie z powodu Sylwii - w końcu wychodzi na prostą. Narzeczeni postanowią nie zwlekać i zacząć jak najszybciej starać się o dziecko. Błyskawicznie okaże się, że w Zakochanych po uszy pojawi się kolejna przyszła mama!

Zakochani po uszy: Asia będzie w ciąży z Piotrem! Czyżby nawet bolesna rozprawa z Sylwią nie była w stanie pokrzyżować planów Asi i Piotra, aby stać się szczęśliwą rodziną? Wszystko wskazuje na to, że tak! Piotr, który raz przeszedł przez udawaną ciążę Sylwii, którą rzekomo poroniła, tym razem naprawdę będzie mógł cieszyć się, że zostanie ojcem.

Zakochani po uszy: Asia i Piotr będą mieli dziecko!

Co więcej, para będzie się go spodziewać już naprawdę niedługo! W nowym sezonie jak na razie dziecko było tylko jedno - Jagódka, córeczka Zosi i Kuby, którego dentysta zupełnie się nie spodziewał. Natomiast w odcinku 168 Piotr powie Asi, że także chciałby zacząć starać się o dziecko! Asia się zgodzi i już w odcinku 169 zrobi test, który wykaże, że rzeczywiście jest w ciąży.

Radosną nowinę Asia przekaże Piotrowi już w kolejnym, 170 odcinku podczas romantycznej wspólnej kolacji. Jak łatwo można się domyślać, że dentysta nie będzie posiadał się ze szczęścia! Odcinki, w których się do wydarzy, zostaną wyemitowane na TVN7 27 lutego, 2 marca oraz 3 marca. 

NAJNOWSZE