Zakochani po uszy 158: Tymon wprowadza się do Soni! Sabina ma dość zachowania Kuby

2020-01-28 17:08
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Plan Tymona względem biznesplanu i przekonania matki, że wziął sprawy w swoje ręce, szedł bez zarzutu. Niestety, Bartek poznał całą prawdę i wściekł się na brata, co dla Tymona będzie miało naprawdę opłakane skutki. Okaże się jednak, że Sonia czuje do niego chyba więcej, niż sama przed sobą przyznaje i kolejny raz wyciągnie do Tymona pomocną dłoń. Co jeszcze wydarzy się w 158 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 158: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Kuba odchodzi od zmysłów, cały czas zastanawia się, czy rzeczywiście to on jest ojcem dziecka Zosi. Jak łatwo się domyślić, ta sytuacja bardzo źle odbija się na jego relacji z Sabiną, która jest zmęczona zachowaniem dentysty i postanawia działać.

Zakochani po uszy 158: streszczenie

Tymon ukrywa przed Bartkiem, że biznesplan przygotowała dla niego Sonia i zrobiła to za darmo. Bartek nieświadomy niczego cieszy się, że Tymon nie podrywa Soni i sam ma zamiar to zrobić. Wkrótce Danuta poznaje dziewczynę, która robi na niej bardzo dobre wrażenie. Tymon postanawia to wykorzystać i przekonuje matkę, że będzie prowadził knajpę razem z Sonią i – co więcej – ona jest jego dziewczyną. Danuta mówi o wszystkim Bartkowi, który wyrzuca brata z mieszkania. Tymona przygarnia Sonia… Tymczasem Sabina nie może znieść tego, że Kuba popada w paranoję ze strachu, że jest ojcem dziecka Zośki. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

NAJNOWSZE