Zakochani po uszy 157: Asia jest przerażona, że Piotr miał wypadek. Tymon szantażuje Bartka

2020-01-27 16:06
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Okazuje się, że Tymon jest naprawdę niezłym manipulantem. Chłopak potrzebuje pieniędzy, aby stworzyć biznesplan. W tym celu postanowi wykorzystać fakt, że jego bratu zależy na Soni i zaszantażować go. Tymon doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest dziewczynie obojętny! Uda mu się oszukać zarówno Sonię, Bartka, jak i mamę? Co jeszcze wydarzy się w 157 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 157: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tym razem synowie Piotra przesadzą? Chłopcy znani są z tego, że często bywają nieznośni - a przynajmniej bardzo pomysłowi - jednak tym razem ich żart będzie dość okrutny. Mama Tymona raczej nie da się nabrać na jego kłamstwa.

Zakochani po uszy 157: streszczenie

Tymon potrzebuje pieniędzy na wynajęcie specjalisty, który napisze dla niego biznesplan pubu. Oczekuje, że Bartek mu je da i szantażuje go, że znów zacznie podrywać Sonię. Wkrótce jednak Malwina przekonuje Tymona, że może mu pomóc Sonia. Danuta jest pod wrażeniem biznesplanu, który przedstawił jej Tymon. Szybko jednak odkrywa, ze autorem dokumentu jest Sonia… Tymczasem chłopcy robią Asi okrutny żart i okłamują, że Piotr miał wypadek w aeroklubie i trafił do szpitala…

NAJNOWSZE