Zakochani po uszy 151: Tomek przychodzi do Asi z kwiatami. Zosia nie chce zatrzymać dziecka

2020-01-15 16:36
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Między Bartkiem a Sonią zaczyna poważnie iskrzyć, jednak nie chce on wchodzi w drogę bratu. Tymczasem Tymon niespecjalnie się tym przejmuje i spotyka się z nową dziewczyną, Klaudią, z którą spędza noc. Zosia wyjawia, jakie ma plany wobec swojego dziecka. Okazuje się, że nie chce go zatrzymać. Co jeszcze wydarzy się w 151 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 151: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Bartek jest zauroczony Sonią i nie może zapomnieć o chwili, kiedy ją poznał. Mimo to nie chce rywalizować z bratem. Tymczasem Tymon spędza noc z Klaudią, dziewczyną, z którą umówił się przez aplikację randkową… Kuba boi się, że Zośka spodziewa się jego dziecka.

Zakochani po uszy 151: streszczenie

Okazuje się, że Zosia chce sprzedać noworodka bezdzietnej parze i okłamuje ich, że ojciec dziecka jest nieznany. Niespodziewanie w bistro pojawia się Tomek z bukietem kwiatów. Malwina liczy, że to dla niej, czuje się niezręcznie, kiedy odkrywa, że Tomek przyszedł przeprosić Asię. Mimo to Malwina proponuje Tomkowi spotkanie, na które on się zgadza…

NAJNOWSZE