Zakochani po uszy odc. 129, 130, 131, 132: Tomek zrywa z Asią. Piotr chce do niej wrócić. Sylwia trafia do szpitala

2019-11-27 9:00
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Iza i Janek postanowią zeswatać ze sobą panią weterynarz i pana dentystę. W wyniku ich podstępnego planu Tomek zrywa z Asią i nie chce jej wybaczyć. Asia jest zrozpaczona decyzją Tomka - dziewczyna bardzo go kocha i wcale nie jest pewna, czy chce wrócić do Piotra. Z kolei Sylwia ulega poważnemu wypadkowi, w wyniku którego trafia do szpitala. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 129, 130, 131, 132 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 129, 130, 131, 132 - streszczenia. Kiedy Sylwia dowiaduje się o zamiarach Zosi boi się, że wkrótce cała prawda wyjdzie na jaw. Milenie jest żal Pauli, która wciąż odnosi porażki w sferze sercowej. Wiki kłóci się z Marcinem i Asią o to, co powiedziała Tomkowi. Elwira próbuje pomóc Sylwii obronić się przed oskarżeniami.

Zakochani po uszy odc. 129 - streszczenie

Zosia oznajmia Kubie, że będzie zeznawać przeciwko Sylwii, jeśli będzie miała pewność, że sama nie poniesie żadnych konsekwencji. Kuba postanawia jej pomóc. Prosi Tomka, by załatwił jej przesłuchanie z Kingą. Tymczasem Janek chce, by Asia wróciła do Piotra. Namawia Izę, by pomogła mu w realizacji jego planu.

Zakochani po uszy odc. 130 - streszczenie

Sylwia posuwa się do coraz gorszych czynów, by powstrzymać Zosię. Jest zmuszona uciekać przed policją. Asia zaś jest załamana rozstaniem z Tomkiem. Iza stara się naprawić to, że pomogła Jankowi rozbić związek siostry.

Zakochani po uszy odc. 131 - streszczenie

Milena postanawia pomóc Pauli się rozerwać i umawia ją na randki w ciemno. Asia nie może pogodzić się z tym, że Tomek ją zostawił. Marcin namawia Wiktorię, by pomogła mu przekonać Tomka do zmiany decyzji. Wiki jednak nie uważa, by Tomek był odpowiednim mężczyzną dla Asi.

Zakochani po uszy odc. 132 - streszczenie

Sylwia zaczyna dochodzić do siebie po wypadku. Elwira przygotowuje z prawnikiem linię obrony dla córki. Kuba ma już dosyć opieki nad Zosią, postanawia wyrzucić ją z mieszkania. Piotr decyduje się zawalczyć o Asię.

NAJNOWSZE