Zakazany owoc znów znika z anteny. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc znów znika z anteny. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Zakazany owoc znów znika z anteny. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

2022-11-28 8:46

Zakazany owoc - przerwa w emisji z pewnością wkurzy niektórych fanów. Kiedy ukażą się nowe odcinki i dlaczego turecki serial zniknął z anteny? Sprawdziliśmy.

"Zakazany owoc" to turecki serial, który rozkochał w sobie polskich widzów. Fabuła opowiada o dwóch siostrach ze Stambułu wzbudza silne emocje, a każdy odcinek cieszy się ogromną popularnością. Wielu z was zmartwi zatem fakt, że zbliża się kolejna przerwa w emisji - jak długo potrwa i kiedy zobaczymy nowe odcinki? Wyjaśniamy.

Zakazany owoc znika z anteny. Kiedy premiera kolejnych odcinków?

Nadchodzi kolejna przerwa w emisji serialu "Zakazany owoc", jednak szybko uspokajamy - potrwa ona tylko tydzień. 107. odcinek nie ukaże się zgodnie z planem (we wtorek 29 listopada 2022), a przyjdzie nam na niego poczekać aż do następnego tygodnia. Premiera odbędzie się bowiem w poniedziałek 5 grudnia. Wszystko rzecz jasna przez obchody Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022 w Katarze - mecze będą odbywać się w czasie dotychczasowej emisji Zakazanego owocu. 

Zakazany owoc: o czym jest serial i gdzie go oglądać?

Akcja serialu Zakazany owoc przenosi nas do Stambułu, gdzie mieszkają dwie ubogie siostry. Młode kobiety różnią się od siebie, jak dzień od nocy, jednak gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na antenie TVP2, a dotychczasowe odcinki znajdziecie również na stronie vod.tvp.pl.

Sonda
Który serial lepszy - "Zakazany owoc" czy "Miłość i przeznaczenie"?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć