Przysięga 762: kiedy premiera odcinka? Turecki serial wraca na antenę

i

Autor: tvp Przysięga 762: kiedy premiera odcinka? Turecki serial wraca na antenę

Przysięga 762: kiedy premiera odcinka? Turecki serial wraca na antenę

2022-11-25 15:11

Przysięga powraca! Po krótkiej przerwie w emisji znów będziemy mogli cieszyć się nowymi odcinkami tureckiej telenoweli. Kiedy premiera 762. odcinka Przysięgi i co w nim zobaczymy? Sprawdziliśmy!

Przysięga - to już koniec przerwy w emisji. Popularny turecki serial, który pokochali Polacy, emitowany był dotąd od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1, jednak przez rozpoczęcie Mistrzostw świata w piłce nożnej 2022 w Katarze, emisja została zawieszona. To już jednak przeszłość (na razie), a Przysięga wraca z nowymi odcinkami i emocjami. Kiedy premiera 762. odcinka i co w nim zobaczymy?

Przysięga 762 - kiedy premiera nowego odcinka?

762. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany w środę 7 grudnia 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Przysięga 762 - co się wydarzy w odcinku? [STRESZCZENIE]

Streszczenie 762. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowę w ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują się o jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt