Przysięga 762: kiedy premiera odcinka? Turecki serial wraca na antenę

2022-11-25 15:11 NN
Przysięga 762: kiedy premiera odcinka? Turecki serial wraca na antenę
Autor: tvp Przysięga 762: kiedy premiera odcinka? Turecki serial wraca na antenę

Przysięga powraca! Po krótkiej przerwie w emisji znów będziemy mogli cieszyć się nowymi odcinkami tureckiej telenoweli. Kiedy premiera 762. odcinka Przysięgi i co w nim zobaczymy? Sprawdziliśmy!

Przysięga - to już koniec przerwy w emisji. Popularny turecki serial, który pokochali Polacy, emitowany był dotąd od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1, jednak przez rozpoczęcie Mistrzostw świata w piłce nożnej 2022 w Katarze, emisja została zawieszona. To już jednak przeszłość (na razie), a Przysięga wraca z nowymi odcinkami i emocjami. Kiedy premiera 762. odcinka i co w nim zobaczymy?

Przysięga 762 - kiedy premiera nowego odcinka?

762. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany w środę 7 grudnia 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Przysięga 762 - co się wydarzy w odcinku? [STRESZCZENIE]

Streszczenie 762. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowę w ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują się o jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE