Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

2022-10-31 19:45

Zakazany owoc - przerwa w emisji z pewnością zaskoczyła fanów. Kiedy odbędzie się premiera 89. odcinka i dlaczego turecki serial zniknął z anteny? Sprawdziliśmy.

"Zakazany owoc" zastąpił na antenie Telewizji Polskiej uwielbianą przez widzów "Miłość i przeznaczenie", jednak szybko zaskarbił sobie sympatię odbiorców. Opowieść o dwóch siostrach ze Stambułu wzbudza silne emocje, a każdy odcinek cieszy się ogromną popularnością. Wielu z was zmartwi zatem fakt, że nadchodzi przerwa w emisji - jak długo potrwa i kiedy zobaczymy nowe odcinki? Wyjaśniamy.

Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Nadchodzi przerwa w emisji serialu "Zakazany owoc", jednak szybko uspokajamy - nie potrwa ona zbyt długo, a jedynie dwa dni. 89. odcinek nie ukaże się zgodnie z planem (31 października), a przyjdzie nam na niego poczekać aż dwa dni, czyli do środy 2 listopada. Wszystko rzecz jasna przez obchody Wszystkich Świętych. Kolejne odcinki ukazywać się już będą bez zakłóceń, jednak... do czasu. Nadchodzi bowiem znacznie dłuższa przerwa w emisji wszystkich tureckich seriali, której szczegóły rozpisaliśmy wam w oddzielnym artykule

Zakazany owoc: o czym jest serial i gdzie go oglądać?

Akcja serialu Zakazany owoc przenosi nas do Stambułu, gdzie mieszkają dwie ubogie siostry. Młode kobiety różnią się od siebie, jak dzień od nocy, jednak gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na antenie TVP2, a dotychczasowe odcinki znajdziecie również na stronie vod.tvp.pl.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE