Zakazany owoc: Sahika omota Halita i ten wyrzuci Yildiz z domu! Nowe odcinki przyniosą sporo akcji

2023-01-24 18:48 NN
Zakazany owoc: Sahika omota Halita i ten wyrzuci Yildiz z domu! Nowe odcinki przyniosą sporo akcji
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: Sahika omota Halita i ten wyrzuci Yildiz z domu! Nowe odcinki przyniosą sporo akcji

Zakazany owoc znów przyniesie sporo emocji. Mimo wysiłków Yildiz i Ender, Sahika wciąż będzie siać zamęt. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach?

Zakazany owoc to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali emitowanych przez TVP. W nadchodzących odcinkach czekają nas kolejne dramaty i zwroty akcji. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów?

Zakazany owoc - w nowych odcinkach będzie się działo

Po aferze z zatruciem Aysel, Yildiz zacznie obawiać się o własne życie i zwróci się po pomoc do Ender. Gdy Zehra i Sahika urządzą przyjęcie z okazji wydania książki Zehry, zjawi się Ender w towarzystwie policji – oskarży Sahikę. Yildiz powie też Emirowi, że to właśnie Sahika jest źródłem wszelkiego zła i diabłem wcielonym. Co więcej, Sahika zacznie też nakręcać Halita, lecz mężczyzna zachowa resztki trzeźwego umysłu i będzie miał wątpliwości. Uda jej się jednak zbałamucić mężczyznę i nastawić przeciwko Yildiz, przez co Halit Yildiz z domu. A wszystko przez to, że powiadomi ona Ender, iż to Sahika i Yigit najpewniej podtruwają Erima. Co jeszcze wymyśli kobieta i jakie intrygi zastosuje? Przekonamy się wkrótce.

Zakazany owoc - gdzie i kiedy oglądać?

Serial Zakazany owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE