Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Oto nowy mąż Yildiz! Kim jest Doğan, czyli Murat Aygen? Fani serialu "Narzeczona ze Stambułu" dobrze go znają

Murat Aygen to nowy przystojniak w serialu "Zakazany owoc". To on wcieli się w postać Doğana, przyszłego męża Yildiz. Co o nim wiemy? Aktor jest już po 50-tce, ale z pewnością oczaruje damską część widowni. Poznajcie go bliżej.

Spis treści

  1. Kim jest Murat Aygen?
  2. Murat Aygen w serialu "Zakazany owoc"
  3. Murat Aygen prywatnie – zobacz zdjęcia

Już niebawem na antenie TVP rozpocznie się emisja 5. sezonu tureckiego serialu "Zakazany owoc", w którym pojawią się nowi bohaterowie. Tu szczególnie zadowolona będzie damska część widowni, bo w serialu zadebiutuje Murat Aygen – turecki przystojniak po 50-tce, który zagra męża Yildiz.

Kim jest Murat Aygen?

Murat Aygen urodził się 29 października 1971 roku w Diyarbakır w południowo-wschodniej Turcji. Aktor skończy w tym roku 52 lata. Aygen zasłynął rolą majora Seyfiego w filmie "Ankara Express" nakręconym w 2005 roku. Później występował w takich serialach jak: "Kül ve Ateş", "Dedektif Memoli", "Medcezir". Polscy widzowie mogą kojarzyć go z roli Cana z serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Murat Aygen ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak:

  • "Sahin Tepesi",
  • "Ögrenci Evi",
  • "Mucize Doktor",
  • "Zakazany owoc".

Czytaj też: Tak wygląda nowy mąż Zeynep z "Zakazanego owocu". To dla niego rzuciła Alihana!

Murat Aygen w serialu "Zakazany owoc"

Murat Aygen dołączył do obsady tureckiej telenoweli "Zakazany owoc" w 2021 roku, przyjmując rolę Doğana – ojca Kumru (Biran Damla Yılmaz) i przyszłego męża Yildiz (Eda Ece). Kim jest Doğan Yıldırım z "Zakazanego owocu "?

Murat Aygen prywatnie – zobacz zdjęcia

Murat Aygen to niewątpliwie jeden z najprzystojniejszych tureckich aktorów po 50-tce. Gwiazdor serialu "Zakazany owoc" ma ogromną rzeszę fanek, ale prywatnie jego serce od dawna jest zajęte. Aygen od 13 lat jest mężem Nihan Asli Elmas – aktorki znanej z serialu "Medcezir". Para wychowuje razem córkę o imieniu Nil.

Zobacz prywatne zdjęcia Murata Aygena w naszej galerii. Tak wygląda czwarty mąż Yildiz z serialu "Zakazany owoc".