Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 459 - streszczenie. Co wydarzy się dzisiaj 6 maja 2024?

2024-05-06 9:25

Streszczenie 459. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 459. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Zakazany owoc, odcinek 459 - streszczenie

Dogan dowiaduje się o romansie Handan i proponuje jej stanowisko w Londynie. Selim chce przedstawić Kumru rodzicom. Emir nawiązuje kontakt z Tugce. Zeynep usiłuje zhakować konto Julii w mediach społecznościowych.

Zakazany owoc 459 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 459 pojawi się w ramówce 6 maja 2024 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.