Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - streszczenie odcinków

Zakazany owoc, odcinek 192 - STRESZCZENIE. Plan pozbycia się Leyli i gość prosto z Ameryki

2023-03-22 9:45

Streszczenie 192. odcinka serialu Zakazany owoc pokazuje, co tym razem wydarzy się u tureckich bohaterów telenoweli. Tym razem będziemy świadkami, jak Yildiz spotka się z Nadirem i poprosi go o przysługę, a Lila zacznie rozmyślać nad tym, jak przekazać matce pewną wiadomość. Czego jeszcze się spodziewać? Sprawdźcie opis 192. odcinka, który zostanie wyemitowany już wkrótce!

W 192. odcinku serialu "Zakazany owoc" Yildiz spróbuje namówić Nadira, by ten pomógł jej jak najszybciej pozbyć sie Leyli. Z kolei Leyla przeprowadzi ciekawą dyskusję z Sahiką, która będzie jej podpowiadać, co ma zrobić, by zostać kolejną żoną Halita. W tym odcinku przyjedzie z Ameryki również matka Lili Zerrin. Lila nie będzie wiedziała, jak jej powiedzieć, że jest dziewczyną syna Ender. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 192. odcinek tureckiej telenoweli w TVP? Informacje na temat emisji znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Zakazany owoc 192 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 192 zostanie wyemitowany 5 kwietnia (środa), standardowo o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE