Zakazany owoc odc 151: STRESZCZENIE. Sahika obnaża podstęp Ender

2023-02-01 10:24 NN
Zakazany owoc odc 151: STRESZCZENIE. Sahika obnaża podstęp Ender
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 151: STRESZCZENIE. Sahika obnaża podstęp Ender

Zakazany owoc odcinek 151 - co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka Zakazanego owocu. Widzów czeka sporo emocji!

"Zakazany owoc" to popularna turecka telenowela emitowana przez Telewizję Polską. Akcja rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

151. odcinek znów przyniesie sporo emocji. Sprawdźcie, co dokładnie się wydarzy oraz kiedy oglądać 151. odcinek Zakazanego owocu.

Zakazany owoc odc 151 - STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 151. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Książka Zehry odnosi sukces. Yildiz udaje bóle porodowe. Sahika obnaża podstęp Ender. Kaya coraz bardziej interesuje się Leylą. Yildiz przygotowuje się do porodu.

Zakazany owoc odc 151 - gdzie i kiedy oglądać?

151. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 7 lutego 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE