Zakazany owoc odc 196: STRESZCZENIE. To już koniec Yigita i Lili? Bohaterowie podejmą ostateczną decyzję

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 196: STRESZCZENIE. To już koniec Yigita i Lili? Bohaterowie podejmą ostateczną decyzję

Tureckie seriale

Zakazany owoc odc 196 streszczenie. To już koniec Yigita i Lili? Bohaterowie podejmą ostateczną decyzję

2023-04-02 14:04

Zakazany owoc odc 196 - co się wydarzy w kolejnym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka. Sahika ogarnie Yigita i Lilę?

W Zakazanym owocu dojdzie do ważnej decyzji. Yigit i Lila zdecydują wreszcie, czy chcą walczyć o swój związek. Tymczasem Hali zacznie kombinować, a Sahika znów posunie się do podstępu. Sprawdźcie, co wydarzy się w 196. odcinku Zakazanego owocu, którego streszczenie prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc odc 196 - STRESZCZENIE

Streszczenie 196. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Pod pretekstem wyjazdu, Halit spotyka się potajemnie z Leylą. Sahika usiłuje pomóc Yigitowi i Lili. Ci jednak postanawiają ostatecznie się rozstać. Yildiz żaluje, że nie zacznie pracy w telewizji. Sahika podstępnie przerywa intymne spotkanie Kayi z Ender.

Zakazany owoc odc 196 - gdzie i kiedy oglądać?

196. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 12 kwietnia 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Zakazany owoc nakreśla nam losy dwóch sióstr ze Stambułu. Yildiz to ambitna materialistka, która chce bogato wyjść za mąż i pławić się w luksusach, zaś Zeynep to romantyczka, która chce osiągnąć sukces ciężką pracą. Gdy obie jednak spotykają na swojej drodze pewnych biznesmanów, ich życie zmienia się raz na zawsze.

Przysięga, Więzień miłości, Elif - co wiesz o tureckich serialach?

Pytanie 1 z 9
Jak miała na imię matka Elif, tytułowej bohaterki serialu?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7