Zakazany owoc 143, 144 - STRESZCZENIE. Emir będzie chciał udusić Yildiz!

2023-01-25 10:12 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 143, 144 - streszczenie. Zehra zaczyna marzyć o wydaniu własnej książki. Uliczny sprzedawca będzie chciał jej pomóc, ale szybko się okaże, że nie robi tego bezinteresownie. Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Kiedy nowe odcinki w TVP?

Zakazany owoc - streszczenie 143. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Zehra pragnie wydać swoją książkę o rozwoju osobistym. Spotyka jednak wiele problemów w każdym z wydawnictw. W końcu uliczny sprzedawca oferuje jej pomoc, jak się jednak okazuje, nie działa bezinteresownie. Caner i Emir spotykają tajemniczą kobietę, która podaje się za siostrę pierwszego z nich. A co wydarzy się w 144 epizodzie? O której godzinie emisja w TVP? Sprawdźcie już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Zakazany owoc 144 - streszczenie

W nocy Emir zakrada się do domu dla służby i chce udusić Yildiz. Aysel udaje się go powstrzymać. Halit chce znów wysłać go do szpitala psychiatrycznego. Sahika nalega, by Yildiz opuściła dom. Kaya postanawia zatrudnić u siebie rzekomą siostrę Canera. Yildiz pod nieobecność Halita urządza przyjęcie na cześć dziecka, które niedługo ma się urodzić. Wśród zaproszonych znajdują się dziennikarze.

Sonda
Jak oceniasz tempo akcji w serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc 143, 144 - kiedy oglądać? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 143 zostanie wyemitowany w czwartek 26 stycznia 2023 r. o godzinie 17:15, a odcinek 144 w piątek 27 stycznia o tej samej porze. Powtórki i wszystkie pozostałe odcinki można oglądać na stronie TVP VOD.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE