Z czego odlane są złote medale olimpijskie? Milionerzy 12.08.2021

2021-08-12 9:48 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Z czego odlane są złote medale olimpijskie? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Z czego odlane są złote medale olimpijskie? Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) ze złota, B) ze srebra, C) z brązu, D) z żeliwa.

Z czego odlane są złote medale olimpijskie?

Tak brzmiało pytanie za 500 tys. zł. Uczestniczka zastanawiała się przez chwilę, jednak ostatecznie postanowiła zrezygnować z dalszej gry. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast B) ze srebra.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE