You Can Dance. Nowa generacja - brat Małgorzaty Rozenek-Majdan w jury programu TVP?! Kim jest Misha Kostrzewski?

2021-06-09 15:30 kg
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: wbf

Małgorzata Rozenek to gwiazda, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest prezenterką i osobowością telewizyjną oraz pisarką. Widzowie kojarzą ją z takich programów jak: Perfekcyjna pani domu, Bitwa o dom, Project Runway czy też Projekt Lady. Niewiele osób wie jednak, że żona Radosława Majdana ma również bardzo przystojnego brata, który jest tancerzem baletowym. Już wkrótce Misha Kostrzewski ma pojawić się w nowym programie Telewizji Polskiej.

You Can Dance. Nowa generacja - brat Małgorzaty Rozenek w jury programu TVP?! Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Telewizja Polska pracuje nad nową odsłoną programu You can dance. Po prostu tańcz. Tym razem uczestnikami tanecznego show będą tancerze w wieku od 8 do 13 lat, którzy pragną spełnić swoje marzenia. Castingi do programu mają odbywać się jeszcze w czerwcu 2021 roku. Zwycięzca You can dance. Nowa generacja otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

You Can Dance. Nowa generacja - Misha Kostrzewski w jury show?

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan - Misha Kostrzewski, jest tancerzem, choreografem oraz absolwentem szkoły baletowej, przez wiele lat był również solistą w Monte Carlo. Na stałe mieszka we Francji, ale często odwiedza Polskę. Jak informuje serwis Pudelek.pl, już wkrótce przystojny tancerz wystąpi w programie TVP, You Can Dance. Nowa generacja. Brat Perfekcyjnej pani domu ma pojawić się w jury show, aby profesjonalnym okiem oceniać występy młodych tancerzy. Czy sprawdzi się w roli jurora i na dłużej zwiąże się z Telewizją Polską? O tym przekonamy się już wkrótce.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE