You Can Dance. Nowa Generacja

i

Autor: AKPA

You Can Dance. Nowa Generacja 2023 - UCZESTNICY. Kim są bohaterowie tanecznego show?

2023-03-10 9:37

Kim są uczestnicy drugiej edycji programu "You Can Dance - nowa generacja"? To kolejna część tanecznego show, w której możemy oglądać zmagania najbardziej uzdolnionych tancerzy w młodym wieku. Kto bierze udział w programie i ma największe szanse na wygraną?

You Can Dance - nowa generacja 2023 to polski odpowiednik zagranicznego formatu "So you think you can dance. The next generation". Produkcja skradła serca polskich widzów, którzy w każdy piątek zasiadają przed telewizorami i śledzą zmagania młodych tancerzy. Przypomnijmy, że drugi sezon zadebiutował 6 stycznia na TVP2, gdzie jest emitowany raz w tygodniu o godzinie 20:50. Tym razem na fotelu jury zasiadają Agustin Egurrola, Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska. To właśnie oni oceniają umiejętności uczestników. No właśnie, kim są bohaterowie tanecznego show? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom pod dwoma orłami - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie w serialu TVP

Kasia Węsierska robi triki na hulajnodze | ESKA XD - Fit vlog #54

You Can Dance - nowa generacja 2023: Uczestnicy programu

Pierwszy etap polegał na wyłonieniu 50 młodych tancerzy i tancerek, którzy rywalizowali ze sobą o 16 finałowych miejsc. Uczestnicy stanęli przed niezwykle zaskakującymi wyzwaniami od jurorów, a także mieli szansę zmierzyć się w tanecznych pojedynkach. Przypomnijmy, że nagroda główna w programie "You Can Dance - nowa generacja 2023" to 100 tysięcy złotych. Kto ma największe szansę na wygraną i komu najbardziej kibicujecie? Mówi się, że największe szanse ma Mateusz Rola z Żar i Samanta Piątek z Wejherowa. Poniżej w galerii znajdziecie sylwetki całej szesnastki oraz ich imiona i nazwiska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE