Yasak Elma

i

Autor: Youtube.com/Nika B.

Yasak Elma - serial niczym turecka Dynastia. Będzie emisja w Polsce?

2021-12-07 15:54

Yasak Elma to kolejna turecka produkcja, która odnosi niesamowite sukcesy na arenie międzynarodowej. Telenowele znad Bosforu są prawdziwym fenomenem. Zdobyły fanów na całym świecie. O czym jest ten serial i z czego wynika jego sukces? Czy pojawi się także w polskiej telewizji? Odpowiadamy na te pytania.

Yasak Elma - serial niczym turecka Dynastia. Będzie emisja w Polsce? Yasak Elma to nowy serial z Turcji, który stał się hitem poza granicami swojego kraju. W ostatnim czasie odbyła się premiera w wielu krajach, w których widzowie zawsze doceniają tureckie propozycje. Serial produkowany jest od 2018 roku. Powstało już ponad 100 części i każdy z odcinków trwa 2 godziny. Tym razem producenci postanowili pokazać widzom romantyczną historię w luksusowym klimacie. W Polsce serial z pewnością spodobałby się fanom serialu Dynastia. Do tej pory nie pojawiły się informacje o emisji w Polsce, ale niewykluczone, że z czasem serial trafi na nasze ekrany. O czym jest ta produkcja?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Yasak Elma - fabuła

Yildiz i Zeynep to siostry, które mieszkają razem. Ich sytuacja finansowa nie jest dobra. Każda z nich ma inne marzenia i aspiracje. Yildiz stara się być bogata i szanowana. Uwielbia klasę wyższą i marzy o byciu jej częścią. Zeynep to skromna dziewczyna, częściowo zadowolona. Nie dba o pieniądze i majątek, ale o sprawiedliwość i miłość i jest szczęśliwa w swoim życiu. Historia zaczyna się, gdy Yildiz poznaje Ender, kobietę z wyższych sfer, która oferuje jej pracę jako pokojówka. Yildiz jest bardzo podekscytowana, podczas gdy Zeynep jest naprawdę niezadowolona z tego pomysłu. Po kilku dniach Yildiz przybywa do domu Endera i zachwyca się jej bogactwem. Widzi, jak Ender gości w swoim domu swoich bogatych przyjaciół, jej sukienki, torby i biżuterię, a nawet jej męża, Halita Arguna. Podziwia jego życzliwy stosunek do Ender. Ender z pewnością przedstawia szlachetną i elegancką kobietę, ale skrywa wiele tajemnic. Akceptuje upokorzenia i poniżenie Halita, bo wie, że jeśli mąż jej już nie chce, rozwiodą się, a ona straci wygodne życie, do którego jest przyzwyczajona. Wkrótce Yildiz zakochuje się w Halit i zaczyna z nim flirtować. Ender rozumie, że Yildiz marzy o luksusowym stylu życia, więc postanawia zaproponować Yildiz flirt z mężem i zostać jego kochanką, dzięki czemu będzie miała dowód, że Halit zdradza ją z inną kobietą.