Wypadek w TVP1: odcinek 5 i 6. Gabriel odkrywa prawdę na temat tajemniczego wypadku żony

2020-05-25 11:37
Wypadek
Autor: materiały TVP

Serial Wypadek zbliża się do finału! Przed widzami Telewizyjnej Jedynki dwa ostatnie odcinki! Co się wydarzy? Gabriel w końcu odkrywa prawdę, kto kierował przestępczą organizacją, w którą była zamieszana jego żona. Trafia także na trop, który pozwoli mu zrozumieć okoliczności wypadku Rebecci.

Wypadek - serial w TVP1: odcinek 5 i 6. Akcja serialu rozpoczyna się w miasteczku Sainte - Lune w Bretanii. W wypadku samochodowym ginie młoda kobieta, Rebecca, żona Gabriela Cauvy, właściciela firmy remontowej. Kobieta była pijana, a wskutek czołowego zderzenia aut śmierć na drodze poniosły też dwie inne osoby. Funkcjonariusze zamierzają szybko zakończyć postępowanie w tej sprawie, uznając Rebekę za winną. Podobnego zdania jest społeczność miasteczka, która odwraca się od Gabriela i jego córki, Luny. Zrozpaczony mężczyzna rozpoczyna własne dochodzenie, by odkryć prawdę o wypadku i ocalić honor swojej żony. Pomaga mu w tym miejscowa policjantka, Solene. Całą sytuację komplikuje fakt, że w Sainte - Lune pojawia się tajemniczy nieznajomy z pistoletem, który wyraźnie czegoś szuka.

Wypadek odcinek 5 streszczenie

Gabriel Cauvy decyduje się w końcu wyjawić Solene wszystko, co wie na temat nielegalnej działalności żony i jej przyjaciółek. Odkrywa też, kto strzelał w okna jego domu. Ratuje Solene od śmierci, gdy tajemniczy mężczyzna z pistoletem zjawia się w domu Iris, by odzyskać kopertę z pieniędzmi. Nieoczekiwanie znika Theo, jeden z pracowników Gabriela.

Wypadek odcinek 6 - ostatni epizod! 

Gabriel odkrywa, kto kierował przestępczą działalnością, w którą były zamieszane Rebecca, Iris i Anne. Mimo aresztowania szefa siatki, nadal jednak nie udaje się wyjaśnić okoliczności wypadku, w którym zginęła Rebecca. Jej męża na właściwy trop naprowadza dopiero z pozoru nieistotny szczegół.

Wypadek odcinki 5 i 6 zostaną wyemitowane jeden po drugim, 2 czerwca w TVP1, o godzinie 21:05 i 22:05.

Wypadek - obsada:

W serialu występują m.in.: 

  • Bruno Solo (Gabriel Cauvy),
  • Charlotte Talpaert (Solene),
  • Marc Citti (Pascal Pamart),
  • Emma Colberti (Rebecca Cauvy),
  • Romane Portail (Anne Clermont),
  • Charlotte Des Georges (Sabine),
  • Gabrielle Atger (Iris Lafargue),
  • Serge Lariviere (Bérenger Oeustermans),
  • Carlo Brandt (Destouches),
  • Erick Deshors (Virgil).
Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE