Wymarzona miłość znika z anteny TVP3! Zastąpi ją znana turecka produkcja

2020-03-03 9:02 kw
Wymarzona miłość
Autor: materiał prasowy

Wymarzona miłość to turecka produkcja, która skradła serca wszystkich telewidzów. Pokochali oni opowieść o pięknej Sanem, która zdobywa serce przystojnego i niezwykle charyzmatycznego szefa - Cana. Zakochani bardzo chcą być razem, ale na drodze do ich szczęścia stale pojawiają się przeszkody. Widzowie z chęcią śledzą ich kolejne perypetie. Niestety już wkrótce serial zniknie z anteny TVP3. Jego miejsce zajmie inna produkcja znad Bosforu.

Wymarzona miłość znika z anteny TVP3! Zastąpi ją znana turecka produkcja. Wymarzona miłość zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów w sierpniu 2019 roku. Od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem oglądają kolejne przygody głównych bohaterów - Sanem, Cana, Emre i Leyli. Już wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek serialu, w którym dowiemy się, jak kończy się historia miłości Sanem i Cana.

Wymarzona miłość znika z anteny TVP3!

Każdy, nawet najlepszy serial dobiega kiedyś końca. Już w środę 4 marca wyemitowany zostanie ostatni, 139. odcinek serialu Wymarzona miłość. To właśnie wtedy dowiemy się, jak kończy się miłosna historia Sanem i Cana. Miejsce uwielbianej produkcji zajmie serial Zraniona miłość. W czwartek, 5 marca widzowie będą mogli okazję obejrzeć jego pierwszy odcinek. 

Zraniona miłość - o czym jest turecki serial?

Akcja Zranionej miłości rozpoczyna się podczas I wojny bałkańskiej (1912 r.), natomiast główny wątek mieści się między 13 maja 1919, a 23 kwietnia 1920. Major osmańskiej armii Cevdet jest wielkim patriotą, który powraca do domu, po zwycięstwie z grecką armią. Na miejscu witają go przyjaciele, żona, matka oraz dzieci. Szybko okazuje się jednak, że major musi wracać na front. Wydarzenia, które przez to następują, doprowadzają do rozpadu jego rodziny.

NAJNOWSZE