Wymarzona miłość - jak zakończy się serial? Can i Sanem będą razem?

2020-03-04 11:03 kw
Wymarzona miłość
Autor: materiały TVP

Od kilku miesięcy prawdziwym hitem są tureckie seriale, które cieszą się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Intrygi, zdrady, miłość, przyjaźń, przestępstwa oraz piękni bohaterowie sprawiają, że Polacy nie mogą oderwać się od takich tytułów jak: Elif, Więzień miłości czy też Przysięga. Jedną z ulubionych produkcji znad Bosforu jest również Wymarzona miłość. Jak zakończy się uwielbiany serial? Czy główni bohaterowie stworzą szczęśliwy związek?

Wymarzona miłość - jak zakończy się serial? Can i Sanem będą razem? Wymarzona miłość zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów na początku sierpnia. Od początku skradła serca wszystkich widzów, którzy pokochali głównych bohaterów produkcji. Sanem pochodzi z biednej dzielnicy w Stambule. Kobieta dostaje pracę w agencji reklamowej, w której od jakiegoś czasu pracuje jej siostra - Leyla. W agencji Sanem poznaje Cana Divita - swojego szefa, z którym z czasem zaczyna ją łączyć coś więcej niż praca. Jak zakończy się historia miłości Sanem i Cana?

Wymarzona miłość - fabuła

Wymarzona miłość to historia atrakcyjnej Sanem, która pochodzi z biednej dzielnicy w Stambule. Kobieta dostaje pracę w agencji reklamowej, w której od niedawna pracuje również jej siostra - Leyla. Właściciel agencji reklamowej rezygnuje z prowadzenia firmy, którą oddaje we władanie najstarszemu synowi - Canowi - znanemu fotografowi. Mężczyzna nie nadaje się jednak do prowadzenia firmy i zarządzania jej finansami. Pomaga mu w tym młodszy z braci - Emre. Kiedy w firmie zatrudniona zostaje Sanem, życie braci wywraca się do góry nogami. Z czasem piękną Sanem zaczyna łączyć coś więcej z jednym z braci - Canem. Para musi jednak zmierzyć się z masą przeciwności oraz kłamstw. W serialu przewijają się zarówno wątki komediowe, jak i dramatyczne.

Sanem już na samym początku pracy w agencji zostaje wciągnięta w intrygę Emre. Mężczyzna informuje dziewczynę, że Can chce jak najszybciej rozwinąć firmę, aby później móc ją sprzedać. Prosi Sanem, aby ta zrobiła wszystko, aby przeszkodzić Divitowi. Dziewczyna wierzy, że Emre ma dobre zamiary. Kiedy jednak wychodzi na jaw jego gra, boi się, że przez kłamstwa straci Cana, na którym coraz bardziej jej zależy. Ich uczucie oraz związek stale się rozwija, mimo że na horyzoncie pojawia się była dziewczyna Cana, która zrobi wszystko, aby rozdzielić parę. Parze źle życzy również Huma - matka Cana oraz Yigit, z którym współpracuje Sanem. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu - w oryginalnej wersji, serial kończy się ślubem głównych bohaterów!

NAJNOWSZE