Wymarzona miłość – Can jest nie do poznania! Jak wygląda gwiazda tureckiego serialu?

2020-01-14 23:24 kw
Wymarzona miłość
Autor: materiał TVP

Tureckie seriale biją w ostatnich miesiącach prawdziwe rekordy popularności. Polscy telewidzowie pokochali takie produkcje jak Elif, Więzień miłości czy też Przysięga. Wśród uwielbianych seriali znad Bosforu jest również Wymarzona miłość, w której w główne role wcielają się Can Yaman oraz Demet Özdemir. Okazuje się, że Can przeszedł metamorfozę, po której jest nie do poznania. Jak wygląda gwiazda tureckiej produkcji?

Wymarzona miłość – Can jest nie do poznania! Jak wygląda gwiazda tureckiego serialu? Wymarzona miłość to serial, który opowiada historię pięknej Sanem, która pochodzi z biednej dzielnicy w Stambule. Zostaje zatrudniona w agencji reklamowej, w której szefem jest przystojny Can. Mimo dzielących różnic, para zakochuje się w sobie. Na drodze do szczęścia muszą oni pokonać masę przeszkód. W głównego bohatera – Cana Divita wciela się Can Yaman. Aktor w ostatnim czasie przeszedł metamorfozę i zupełnie zmienił swój wizerunek.

Wymarzona miłość – Can jest nie do poznania!

Can Yaman w Wymarzonej miłości gra przystojnego fotografa Cana Divita. Na potrzeby serialu zapuścił włosy oraz brodę, dzięki czemu wyglądał bardzo męsko i seksownie. Ze względu na kolejne zobowiązania zawodowe oraz nagrywanie nowej produkcji, aktor przeszedł prawdziwą metamorfozę. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje on z fanem. Na fotografii nie widać już ani obfitej brody ani długich włosów. Aktor jest nie do poznania! Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Asker traşı...😍 | #CanYaman Post udostępniony przez Can Yaman News🇹🇷 (@canyamannews)
NAJNOWSZE