Wygrać miłość (2010) KINO

2010-11-16 22:35
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Historia o współczesnym Kopciuszku.

„Wygrać miłość” to historia Leslie Wright – fizjoterapeutki, która dostaje wymarzoną posadę i zaczyna współpracę z gwiazdą NBA, Scottem McKnightem.

Wszystko jest jak w bajce, aż Leslie zaczyna zakochiwać się w Scott’cie i musi wybrać między pracą swoich marzeń, a miłością.

Z kolei Scott zaczyna się interesować przyjaciółką Leslie, Morgan, która chętnie wyszłaby za bogatego sportowca. Czy Leslie już zawsze będzie tylko przyjaciółką, czy Scott wreszcie przejrzy na oczy?

Miłosne gierki rozgrywają się tuż obok koszykarskich mistrzostw, a w komedii sportowo-romantycznej grają jedni z najbardziej charyzmatycznych współczesnych afro-amerykańskich artystów

Wygrać miłość / Just Wright (2010, USA, 100 minut)
Premiera: 14 maja 2010 Świat, 19 listopada 2010 Polska

Reżyseria: Sanaa Hamri
Obsada: Queen Latifah, Common, Paula Patton, James Pickens Jr, Phylicia Rashad, Pam Grier, Laz Alonso, Mehcad Brookes, Michael Landes.Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE