Wonka

i

Autor: Warner Bros. - Heyday Films - Village Roadshow Pictures/ EAST NEWS

FILMY W SIECI

"Wonka" nareszcie w streamingu. Gdzie obejrzeć film ONLINE?

2024-02-27 15:54

Willy Wonka wchodzi do sieci! Od grudnia przyszło nam czekać, aż kinowy przebój będzie można obejrzeć w domowym zaciszu. Przygotujcie więc smaczną czekoladę i rozsiądzie się wygodnie w fotelach, bo premiera już lada moment!

"Wonka" to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater "Charliego i fabryki czekolady", najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla najmłodszych wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w zaskakujący sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. Muzyczny prequel odniósł kasowy sukces w kinach, zarabiając ponad 617 milionów dolarów. Czy podobnym zainteresowaniem tytuł będzie cieszył się w streamingu?

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

"Wonka" - gdzie obejrzeć online?

Film z Timothée Chalametem w roli głównej będzie można teraz obejrzeć w internecie. Chciałoby się powiedzieć "nareszcie!". Przypomnijmy, że produkcja debiutowała jeszcze z początkiem grudnia ubiegłego roku za granicą, a w Polsce pojawiła się tydzień później 14 grudnia. Dla tych, którzy przegapili seans, nic straconego! "Wonka" trafi do biblioteki serwisu MAX już w piątek 8 marca 2024 roku. Jeżeli nie mieliście okazji obejrzeć lub chcecie sobie powtórzyć co i jak, to lepszej okazji nie będzie!