Wojenne dziewczyny sezon 4 - obsada. Kto jest kim w nowych odcinkach?

2021-09-17 13:40 kg
Wojenne dziewczyny
Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny to produkcja, która zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej w 2016 roku. Od samego początku serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterek - Marysi, Ewy oraz Irki. Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Już wkrótce premierę ma mieć czwarta odsłona produkcji. Kto w niej zagra? Sprawdźcie szczegóły obsady.

Wojenne dziewczyny sezon 4 - obsada. Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę – jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat dzieciństwa i młodości do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. Żeby ta walka była skuteczna, muszą się zmienić. W głównych rolach w serialu występują Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander oraz Marta Mazurek.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Wojenne dziewczyny sezon 4 - obsada

Czwarty sezon Wojennych dziewczyn zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej już w niedzielę, 19 września 2021 roku, o godzinie 20:15. Kolejne odcinki nowej serii będą emitowane co tydzień, o tej samej porze w TVP1. Najpewniej czwarta odsłona produkcji będzie się składać z 13 odcinków. W nowych epizodach pojawią się:

  • Aleksandra Pisula - Marysia
  • Marta Mazurek - Irka
  • Vanessa Aleksander – Ewa
  • Maja Szopa – Nitka (nowa dziewczyna w zespole)
  • Piotr Nerlewski – Zyga
  • Sebastian Jasnoch – Andrzej
  • Michał Czernecki – Witek
  • Mateusz Rzeźniczak – Sońka

Sprawdźcie w naszej galerii jak prezentują się bohaterowie 4. sezonu Wojennych dziewczyn:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE