Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy na Netflix?

2021-09-25 15:32 kg
Wojenne dziewczyny
Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny to serial w reżyserii Michała Rogalskiego, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. To właśnie wtedy premierę miał pierwszy sezon produkcji. Druga odsłona zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów rok później, a trzecia - w 2019 roku. We wrześniu 2021 roku w TVP1 widzowie mieli okazję obejrzeć pierwsze odcinki czwartego sezonu Wojennych dziewczyn. Kiedy nowe epizody hitu trafią na Netflix?

Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy na Netflix? Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę – jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat dzieciństwa i młodości do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. Żeby ta walka była skuteczna, muszą się zmienić.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy na Netflix?

Wojenne dziewczyny to produkcja, do której widzowie z chęcią powracają. Pierwsze trzy sezony hitu można oglądać nie tylko na platformie VOD TVP - od kilku miesięcy odcinki serialu są również dostępne na Netfliksie. Czwarta odsłona wojennego serialu najpewniej trafi na Netflix po premierze wszystkich odcinków w TVP1.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE