Włoska rodzina odc. 22 - Leonardo na ślubie Nicoletty i Ruggera! De Lucia mówi Eduardo po co mu pieniądze

2020-06-02 10:26 PK
Włoska rodzina
Autor: Materiały prasowe TVP

Włoska rodzina odcinek 22 streszczenie. Raoul i Chiara kłócą się po wizycie w sądzie, gdzie zapadają decyzje dotyczące Salva. Na ślubie Nicoletty i Ruggera niespodziewanie pojawia się Leonardo. Edoardo wręcza pieniądze komisarzowi, Ten mu zdradza na co przeznaczy taką kwotę.

Włoska rodzina odcinek 22 - co się wydarzy? Akcja serialu Włoska rodzina rozpoczyna się w momencie, gdy klan Rengoni przygotowuje się do świętowania 65. urodzin Ernesto – męża Eleonory i ojca piątki dzieci. Brakuje na nich tylko Eduardo, ich pierworodnego syna – obecnego właściciela firmy. Uroczystość nagle przerywa telefon. Rozbił się samolot z Edoardem na pokładzie. Jednak jego ciała nie odnaleziono... Przed wami streszczenie odcinka 22 Włoskiej rodziny.

Włoska rodzina odc. 22 - Edoardo wręcza pieniądze De Luci

Raoul i Laura jadą do sądu, gdzie zapadną decyzje na temat dalszych losów Salva. Mężczyzna jest jeszcze bardziej zdenerwowany po kłótni z Chiarą. Wpływa to na niekorzystny werdykt sądu. Wtedy Raoul ucieka razem z chłopcem. Obecność Leonarda na ślubie Nicoletty i Ruggera budzi zdumienie całej rodziny. Edoardo spotyka się z komisarzem i wręcza mu pieniądze. De Lucia wyjaśnia, że są mu one potrzebne na leczenie ciężko chorej żony. Po kłótni, rozwścieczony Edoardo wypędza Chiarę z domu.

Włoska rodzina odcinek 22 - kiedy w TVP1?

Emisja 22 odcinka Włoskiej rodziny zaplanowana jest na czwartek, 4 czerwca o godzinie 17:55. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE