Włoska rodzina - jak się kończy serial? Zginie jeden z głównych bohaterów!

2020-06-24 16:19 aw
Włoska rodzina
Autor: Materiały prasowe TVP

Serial Włoska rodzina to burzliwa historia rodziny Rengoni, właścicieli wielkiej firmy w północnych Włoszech. Serial stawia trudne pytania: czym jest rodzina i jakimi rządzi się prawami? Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy klan Rengoni przygotowuje się do świętowania 65. urodzin Ernesto – męża Eleonory i ojca piątki dzieci. Włoska rodzina składa się łącznie z trzech sezonów, które w Telewizji Polskiej emitowane są jeden po drugim, bez przerw.

Włoska rodzina - jak się kończy serial? Co się wydarzy w ostatnich odcinkach? Serial Włoska rodzina premierowo emitowany był w latach 2012-2015, a łącznie składał się z 22 odcinków. Telewizja Polska postanowiła jednak podzielić każdy odcinek na pół, przez co w naszym kraju łącznie ukażą się 44 odcinki produkcji.

Włoska rodzina - jak się kończy serial?

Niestety, w trzecim sezonie serialu zginie nestor rodu, Ernesto. Otrzyma on cios w kark, gdy w ich domu pojawi się włamywacz. Dla mężczyzny ten uraz okaże się śmiertelny. Dość długo nie będzie można ustalić, kto ostatecznie tak naprawdę stoi za śmiercią Ernesto. W rzeczywistości sprawcą jest Domenico, który dostał się do domu dzięki kluczom Claudii, ale będzie próbował zrzucić winę na Jamala. Co więcej, Domenico będzie także szantażował Claudię.

Ostatecznie prawda wyjdzie na jaw, a Jamal zostanie oczyszczony z zarzutów. Eleonora. która przejmie udziały w firmie męża po jego śmierci, postanowi z nich zrezygnować i podzielić je między swoje dzieci i swoją synową Chiarę. Kobieta zostaje dyrektorem firmy, a Edoardo obejmuje ostatecznie funkcję prezesa, tak jak to miało mieć miejsce na samym początku.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE