Wkręceni w randkę - prowadzący. Kto jest gospodarzem programu TVP2?

2019-09-12 15:48 aw
Wkręceni w randkę
Autor: screen youtube.com, kanał taff screen youtube.com

Telewizja Polska również zdecydowała się na emisję programu, który ma pomóc uczestnikom odnaleźć miłość. Wkręceni w randkę to zupełnie nowy w naszym kraju format, który zaczerpnięty jest z belgijskiego programu Matchmakers. W programie biorą udział nie tylko osoby, które szukają swojej drugiej połówki, ale także ich znajomi - to właśnie oni aranżują randki, o czym uczestnicy show nie wiedzą.

Wkręceni w randkę - prowadzący. Kto jest gospodarzem programu TVP2? W jesiennej ramówce 2019 Telewizja Polska postawiła na sporo nowości. Wśród nich pojawi się między innymi wznowiony po ponad 20 latach program Czar par czy zupełnie nowe show kulinarne Najgorszy kucharz. Wkręceni w randkę ma szansę stać się kolejnym sukcesem stacji?

Wkręceni w randkę - prowadzący. Kto jest gospodarzem programu TVP2?

Show Wkręceni w randkę będzie miał aż dwoje prowadzących. Jak poinformowano w Pytaniu na śniadanie, gospodarzami będą Aleksander Sikora oraz Anna Lucińska. Sikora od niedawna został jednym z prowadzących poranny program TVP - Pytanie na śniadanie. Z kolei Lucińska była m.in. prowadzącą program Zaskocz mnie w TVN Style, a także wzięła udział w programie Agent Gwiazdy.

Wkręceni w randkę - kiedy emisja?

Telewizja Polska jak na razie nie udostępniła dokładnej daty premiery pierwszego odcinka. Z racji tego, że dopiero jesienią rozpoczęły się castingi do programu, możemy spodziewać się, że Wkręceni w randkę będziemy mogli oglądać dopiero zimą. 

NAJNOWSZE