Willow: 2. sezon jednak powstanie? Twórca dementuje doniesienia o kasacji serialu

i

Autor: Disney+ Willow: 2. sezon jednak powstanie? Twórca dementuje doniesienia o kasacji serialu

Seriale Disney+

„Willow” wcale nie został skasowany? Fani się wściekają, a twórca dementuje doniesienia

2023-03-20 16:26

Przed kilkoma dniami świat obiegła wiadomość o anulowaniu serialu „Willow” po zaledwie jednym sezonie. Fani produkcji nie przyjęli tego zbyt entuzjastycznie i w sieci wylała się fala negatywnych komentarzy pod adresem włodarzy Disney+. Teraz twórca serialu stwierdził jednak, że produkcja wcale nie została przez Myszkę Miki porzucona i istnieje szansa, że zobaczymy kolejne odcinki.

To jak to w końcu jest z tym „Willow”? Szumnie zapowiadany i szeroko promowany serialowy sequel klasyka z lat 80. zebrał dość mieszane recenzje i nie cieszył się popularnością rangi „The Mandalorian”, czy tytułów ze stajni Marvela. Mimo to zaskarbił sobie serca niektórych widzów, którzy nie kryli swojego niezadowolenia anulowaniem serialu. Czyżby rozpacz okazała się jednak przedwczesna?

CZYTAJ TAKŻE: Seriale skasowane w 2022 roku. Które produkcje nie powrócą z kolejnymi odcinkami?

„Willow” wcale nie został skasowany? Showrunner dementuje doniesienia

Po fali pełnych oburzenia tweetów, showrunner „Willow”, Jon Kasdan postanowił zabrać głos i wyjaśnić całą sytuację. Otóż rzeczywiście – aktorzy zostali zwolnieni z kontraktów, by w ciągu najbliższego roku mogli znaleźć sobie pracę. Nie zmienia to jednak faktu, że ekipa opracowała już wstępny scenariusz do 2. sezonu „Willow” i nikt w Lucasfilm (należącym obecnie do Disneya) nie mówi o anulowaniu produkcji.

Kasdan w swoim wpisie zwraca uwagę na zmiany w świecie streamingu, które popchnęły twórców do zwolnienia tempa i rozważniejszego podejścia do kontynuacji prezentowanych treści. Zatem reasumując – „Willow 2” powstanie, ale nie w najbliższej przyszłości.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE