Wiktor z Love Island znał wcześniej jedną z uczestniczek! Nie chodzi o Paulinę, ani o Magdę

2021-09-28 14:17 MK
Wiktor Biernacki
Autor: YouTube/Polsat

Na Wyspie Miłości kipi od emocji! Widzowie z zapartym tchem obserwują, jak uczestnicy Love Island dobierają się w pary i nawiązują miłosne relacje. Jedna z uczestniczek, która musiała już opuścić willę, przyznała na Instagramie, że przed programem znała osobiście Wiktora. Okoliczności ich poznania mogą być dla niektórych naprawdę zaskakujące.

Love Island. Wyspa Miłości 4 to program, który budzi wielkie emocje. Widzowie z zainteresowaniem śledzą życie Wyspiątek i chętnie komentują ich losy w mediach społecznościowych. Jedną z gwiazd czwartej edycji polsatowskiego reality-show była Andzia Sękowska. Charakterystyczna brunetka opuściła willę decyzją widzów, którzy nie widzieli chemii pomiędzy nią a Jędrkiem. Po powrocie do Polski Andzia ochoczo komentuje życie swoich kolegów i koleżanek z Wyspy Miłości na Instagramie. Tuż przed emisją 25. odcinka uczestniczka show zorganizowała Q&A. Najwięcej pytań dotyczyło jej byłego partnera Arka i jego obecnej relacji z Aleksandrą. Internauci dopytywali też o to, czy Andzia znała którąś z osób biorących udział w formacie przed przylotem do Hiszpanii. Okazuje się, że brunetka kojarzyła Wiktora, który aktualnie tworzy szczęśliwą relację z Magdą. 

Wiktor i Andzia z Love Island znali się wcześniej

Uczestnicy 4. edycji Love Island, tj. Andzia, Wiktor, Monika oraz Paulina, mieszkają na co dzień w Szczecinie. W związku z tym internautów zastanawiało, czy mieli kiedyś ze sobą coś wspólnego. Okazuje się, że Andzia i Wiktor chodzili do tej samej szkoły podstawowej! Uczestniczka programu podzieliła się tym newsem na Instagramie.

Z Wiktorem pamiętamy się jeszcze z podstawówki, a dziewczyn nie znałam prywatnie. Tak naprawdę poznałyśmy się dopiero w programie. To śmieszne, ale prawdziwe - napisała.

Wszystko wskazuje na to, że tych dwoje nie miało ze sobą bliskiego kontaktu, a jedynie kojarzyło się z widzenia. To nie pierwsza taka sytuacja. W ostatnim sezonie Love Island Wyspę Miłości zamieszkiwali Angela Dańczak i Piotrek Jakimczuk, którzy również mieli okazję poznać się na długo przed udziałem w reality-show. To kolejny dowód na to, że świat jest rzeczywiście mały.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE