Wikingowie: Valhalla - sezon 2. Co wiemy o nowych odcinkach? Zwiastun, obsada, data premiery

2022-09-26 10:05 Leon Pietrzak
Wikingowie Walhalla Valhalla Netflix
Autor: Materiały Netflix

Legendarni wikingowie powracają! Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter i Harald Sigurdsson dadzą desperacki opór Olafowi i jego wojownikom. Mamy już pierwszą zapowiedź, która przybliża, co wydarzy się w 2. sezonie "Wikingowie: Walhalla". Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Wikingowie: Walhalla to produkcja, na którą czekają wszyscy fani legendarnych bohaterów. Pierwszy sezon przyjął się całkiem dobrze, chociaż nie brakowało krytycznych uwag ze strony widzów. Czy scenarzyści wzięli je do siebie i kontynuacja okaże się lepsza od "jedynki"? Przekonamy się o tym już niedługo. Twórcy pochwalili się nie tylko informacjami na temat daty premiery, ale także opublikowali pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy i seriale o wikingach. TOP 10 produkcji, które koniecznie musisz zobaczyć

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

Wikingowie: Walhalla - sezon 2. Co się wydarzy?

Po nowej zapowiedzi możemy być pewni, że Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter i Harald Sigurdsson dadzą desperacki opór Olafowi i jego wojownikom. Według twórcy serialu, Leif po stracie ukochanej pokaże swoje drugie oblicze, którego wcześniej nie ukazywał. Mamy poznać bliżej historię tego bohatera, a także jego siostry Freydis.

Sonda
Jak oceniasz pierwszy sezon "Wikingowie: Walhalla"?

Wikingowie: Valhalla sezon 2 - data premiery, obsada

Serial oficjalnie został przedłużony na drugi i trzeci sezon. Podczas wrześniowego wydarzenia TUDUM, które organizował Netflix, ogłoszono, że Wikingowie powrócą w pierwszej połowie 2023 roku. W obsadzie ponownie znaleźli się Sam Corlett (Eriksson), Frida Gutavvson (Eiriksdottir), Leo Suter (Sigurdsson) oraz Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf). Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną zapowiedzią i zobaczyć na własne oczy, czego się spodziewać po nowych odcinkach.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE