Wikingowie Walhalla Valhalla Netflix

i

Autor: Materiały Netflix

Wikingowie: Valhalla - sezon 2. Co wiemy o nowych odcinkach? Zwiastun, obsada, data premiery

2022-09-26 10:05

Legendarni wikingowie powracają! Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter i Harald Sigurdsson dadzą desperacki opór Olafowi i jego wojownikom. Mamy już pierwszą zapowiedź, która przybliża, co wydarzy się w 2. sezonie "Wikingowie: Walhalla". Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Wikingowie: Walhalla to produkcja, na którą czekają wszyscy fani legendarnych bohaterów. Pierwszy sezon przyjął się całkiem dobrze, chociaż nie brakowało krytycznych uwag ze strony widzów. Czy scenarzyści wzięli je do siebie i kontynuacja okaże się lepsza od "jedynki"? Przekonamy się o tym już niedługo. Twórcy pochwalili się nie tylko informacjami na temat daty premiery, ale także opublikowali pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy i seriale o wikingach. TOP 10 produkcji, które koniecznie musisz zobaczyć

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

Wikingowie: Walhalla - sezon 2. Co się wydarzy?

Po nowej zapowiedzi możemy być pewni, że Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter i Harald Sigurdsson dadzą desperacki opór Olafowi i jego wojownikom. Według twórcy serialu, Leif po stracie ukochanej pokaże swoje drugie oblicze, którego wcześniej nie ukazywał. Mamy poznać bliżej historię tego bohatera, a także jego siostry Freydis.

Sonda
Jak oceniasz pierwszy sezon "Wikingowie: Walhalla"?

Wikingowie: Valhalla sezon 2 - data premiery, obsada

Serial oficjalnie został przedłużony na drugi i trzeci sezon. Podczas wrześniowego wydarzenia TUDUM, które organizował Netflix, ogłoszono, że Wikingowie powrócą w pierwszej połowie 2023 roku. W obsadzie ponownie znaleźli się Sam Corlett (Eriksson), Frida Gutavvson (Eiriksdottir), Leo Suter (Sigurdsson) oraz Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf). Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną zapowiedzią i zobaczyć na własne oczy, czego się spodziewać po nowych odcinkach.