Wikingowie sezon 6, odcinek 9: gdzie i kiedy oglądać s06e09?

2020-01-27 15:52
Wikingowie
Autor: screen youtube.com, kanał TV Promos screen youtube.com

Przed nami już tylko dwa odcinki serialu przed zapowiadaną przerwą. Druga część szóstego, a zarazem finałowego sezonu Wikingów, powróci do emisji najprawdopodobniej dopiero pod koniec 2020 roku. Niestety, w tym przypadku na kolejne odcinki trzeba trochę poczekać. Mimo wszystko może być to jednak pewne pocieszenie dla fanów produkcji, który nie mogą pogodzić się z faktem, że serial dobiega już końca.

Wikingowie sezon 6, odcinek 9: gdzie i kiedy oglądać s06e09? Co się wydarzy w dziewiątym odcinku serialu? Ubbe i Torvi na Islandii spotykają nieznanego wędrowca. Bjorn ponownie zastanawia się, kim naprawdę są jego wrogowie po misji zwiadowczej Erika. Skłania go to do przekonania jednego z nich, aby do niego dołączył.

Wikingowie sezon 6, odcinek 9: gdzie i kiedy oglądać s06e09?

Przedostatni odcinek przed przerwą w połowie sezonu, zostanie wyemitowany w czwartek 30 stycznia o 21 na kanale History. Jak na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy odcinki serialu trafią na Netflix. Możemy jednak spodziewać się, że pierwsza połowa szóstego sezonu pojawi się na platformie już po emisji odcinka 10, czyli mniej więcej w połowie lutego.

NAJNOWSZE