Więzień miłości streszczenie po polsku - Jyldyz widzi Ouza z Azize. Kobieta planuje zemstę

2021-01-27 15:47 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości to turecki serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Od samego początku produkcja może się pochwalić wysoką oglądalnością oraz sporym zainteresowaniem ze strony widzów. W hicie TVP2 widzowie odnajdują zarówno wątki miłosne, kryminalne, jak i obyczajowe. W najbliższych odcinkach serialu ponownie nie zabraknie emocji. Jyldyz zobaczy Ouza z Azize i będzie wściekła. Kobieta zacznie planować zemstę.

Więzień miłości odcinek 487 - co się wydarzy? Ostatnie odcinki Więźnia miłości były niezwykle emocjonujące. Widzowie pożegnali się z głównymi bohaterami produkcji - Zehrą i Omerem, a do serialu dołączyły zupełnie nowe postaci, których losy możemy aktualnie śledzić. Wśród nich pojawiła się między innymi Azize, samotnie wychowująca Alego. Jej życie zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Jak dalej potoczą się jej losy? 

Więzień miłości odcinek 487 - streszczenie

W najbliższych odcinkach Dżezmi będzie usiłował porwać Azize, na szczęście Oouz uratuje kobietę z opresji. Szybko okaże się jednak, że Oouz został ranny. Nie będzie chciał niepokoić rodziny swoją raną, dlatego wyjedzie za miasto, a Azize będzie się nim opiekować. Jyldyz będzie natomiast zachodzić w głowę, dlaczego jej narzeczony zniknął bez słowa.

Kiedy w 487. odcinku Więźnia miłości, którego emisję zaplanowano na wtorek 9 lutego 2021 roku. kobieta zauważy Ouza, jak rozmawia z Azize, będzie wściekła. Od razu zacznie planować zemstę. Czy kobieta zrobi krzywdę matce Alego? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach tureckiego serialu.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE