Więzień miłości streszczenie po polsku. Vakkas nalega na szybki ślub z Zelihą

2021-03-02 14:04 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to w Polsce prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów serialu. Do najpopularniejszych tureckich tytułów zdecydowanie należy Więzień miłości, który gości na antenie TVP2 od 2019 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Więzień miłości odcinek 507 - streszczenie. Więzień miłości to turecki serial, który na antenie TVP2 jest emitowany od 2019 roku. Widzowie pokochali go za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, intrygi, zdrady, romanse, porwania, zabójstwa oraz pościgi. Na początku stycznia 2021 roku premierę miał trzeci sezon Więźnia miłości, w którym pojawili się zupełnie nowi bohaterowie. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych odcinkach hitu TVP2?

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 507

W ostatnich odcinkach Więźnia miłości wiele się działo w życiu Zelihy. Kobieta jeszcze niedawno planowała swój ślub z Sametem, ale przez intrygę matki, mężczyzna odwołał ślub, a następnie definitywnie zerwał z ukochaną. Kobieta zupełnie się załamała i próbowała odebrać sobie życie. W ostatniej chwili uratował ją Taryk, który wziął ją pod swoją opiekę i pilnował, by nie zrobiła sobie krzywdy. W najbliższych odcinkach Elmas pokłóci się z Zelihą i Dżanan. Vakkas, starszy mężczyzna, usłyszy wówczas, że Elmas chce wydać Zelihę za pierwszego lepszego mężczyznę. Ten zaproponuje Elmas, że ożeni się z Zelihą. Początkowo Elmas będzie oburzona. Do czasu...

Elmas szybko dowie się, że Vakkas jest bardzo zamożnym mężczyzną. Zrobi to na kobiecie ogromne wrażenie. Umówi się z Vakkasem, aby przedstawić mu Zelihę oraz żeby ich zeswatać. W 507. odcinku Więźnia miłości, którego emisję zaplanowano na wtorek 9 marca 2021 roku, Vakkas zacznie nalegać na szybki ślub z Zelihą. Czy Zeliha będzie skazana na bycie żoną znacznie starszego od siebie mężczyzny? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach Więźnia miłości.

NAJNOWSZE