Więzień miłości streszczenia odcinków 508, 509, 510: Jyldyz i Kylycz knują, jak pozbyć się Azize z rezydencji. Elmas zostaje aresztowana

2021-03-08 9:44 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 508-510 zostaną wyemitowane w dniach 10-12 marca o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości streszczenia odcinków 508-510. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 508

Oouz jest wściekły na Azize, która wycofała skargę na Kylycza. Nie chce mieć z nią nic wspólnego i każe jej się wyprowadzić. Jyldyz cieszy się, że nareszcie pozbyła się rywalki. Elmas nie zgadza się na ślub Vakkasa z Zelihą. Radzi, by poszukał sobie narzeczonej, która będzie dla niego bardziej odpowiednia.

Więzień miłości - odcinek 509

Ali jest poważnie chory, ma zapalenie płuc. Oouz, choć wcześniej był zły na Azize, teraz troskliwie zajmuje się chłopcem. Przedstawiciele banku domagają się od Elmas zwrotu sporej sumy. Zeliha jest załamana.

Więzień miłości - odcinek 510

Oouz i Azize uświadamiają sobie, że zależy im na sobie. Elmas, która nie spłaciła długów, zostaje aresztowana. Wychodzi na wolność dzięki Vakkasowi. Bogacz liczy na to, że dzięki temu będzie mógł poślubić Zelihę. Jyldyz i Kylycz knują, jak pozbyć się Azize z rezydencji.

NAJNOWSZE