Więzień miłości odc. 398 i 399 streszczenie. TVP1, VOD online, powtórka [29-30.09.2020]

2020-09-29 9:21 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 398 i 399 zostaną wyemitowane we wtorek, 29 września i w środę, 30 września o godzinie 17:10 w TVP2. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 398 i 399 serialu tureckiego Więzień miłości.

Więzień miłości odcinki 398 i 399 - streszczenia nowych odcinków. Współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości 398 streszczenie

Zehra czyta list, który Omer napisał w czasie terapii. Teraz inaczej patrzy na jego postępowanie. Hatidże, Hamijet i Szukran knują, jak nakłonić Salima do ożenku. Zehra przekonuje Omera, że muszą ratować Dżulide.

Więzień miłości 399 streszczenie

Dżewrije jest zdumiona tym, że Bahszende chce sama zanieść Omerowi jedzenie. Omer nadal nie wie, jak się zachować wobec matki. Sabah, Kerem i przyjaciele przygotowują Ajsel niespodziankę związaną z cukiernią.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE