Więzień miłości odc. 358 i 359 streszczenia. Co się wydarzy? Emisja TVP2 i online

2020-08-04 9:46 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 358 i 359 streszczenia. Emisja epizodów zaplanowana jest na wtorek, 3 sierpnia i środę, 5 sierpnia o godzinie 17:10. Tradycyjnie po premierze telewizyjnej odcinki zostaną udostępnione w serwisie streamingowym TVP na stronie vod.tvp.pl.

Więzień miłości streszczenia odcinków 358 i 359. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 358

Zehra nie chce wybrać się na wspólną walentynkową kolację z Ajsze i Nihatem. Zamknięci w warsztacie Salim i Dżewrije rozmawiają o Zehrze i Omerze. Kerem zdobywa się na odwagę i wyznaje Sabah miłość.

Więzień miłości - odcinek 359

Omer prosi Zehrę, by mimo wszystko wzięła udział we wspólnej kolacji z Ajsze i Nihatem. W restauracji wręcza jej niezwykły prezent Walentynkowy. Na prośbę Ajsze kelner filmuje Zehrę i Omera, jak jedzą tort.

Tłumaczka języka migowego gwiazdą internetu. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 85

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE