Więzień miłości odc. 345 i 346 streszczenia. Omer i Zehre na terapii małżeńskiej. Uratują związek?

2020-07-15 11:04 PK
Więzień miłości
Autor: Materiały prasowe TVP

Więzień miłości odcinki 345 i 346 zostaną wyemitowane w czwarte, 16 lipca i piątek, 17 lipca o 17:10 w TVP2. Serial można oglądać online na stronie vod.tvp.pl. Przed wami opisy dwóch kolejnych odcinków tureckiej produkcji.

Więzień miłości odc. 345 i 346 streszczenia. O czym jest turecki serial? Ajsze i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ajsze, dla której zrobiłby wszystko. Ajsze jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości odcinek 345 streszczenie

Ajsze namawia Omera i Zehrę na terapię u specjalistki od problemów małżeńskich, której wyznają całą prawdę. Ati jest załamany oskarżeniami i utratą pracy, był jedynym żywicielem rodziny. Dżewrije przynosi Salimowi obiad do warsztatu.

Więzień miłości odcinek 346 streszczenie

Zehra pilnie stosuje się do wskazówek terapeutki, ale uważa, że stosunki z Omerem nigdy się nie poprawią. Ati ma kłopoty i Koray chce mu znaleźć pracę u Selima. Bahszende wybiera się do domu Salima. Widząc złodziei Saba wszczyna alarm, a Kerem przychodzi jej z pomocą.

M jak miłość po wakacjach 2020. Makabryczne wydarzenia w życiu Zduńskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE