Więzień miłości - finał serialu zaskoczy widzów? Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu?

2020-09-21 15:36 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za intrygi, romanse, zdrady, porwania oraz za niezwykle atrakcyjną obsadę, od której aż ciężko oderwać wzrok. Jedną z najpopularniejszych produkcji znad Bosforu jest Więzień miłości, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Jak zakończy się serial? Co wydarzy się w ostatnim odcinku telenoweli?

Więzień miłości - finał serialu zaskoczy widzów? Co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu? Od miesięcy tureckie seriale biją w Polsce prawdziwe rekordy popularności. Widzowie uwielbiają takie produkcje jak: Elif, Wymarzona miłość, Wieczna miłość, Więzień miłości czy też Przysięga za wielowątkowość i za nagłe zwroty akcji, które nie pozwalają oderwać się od ekranu. Jeden z wymienionych seriali - Więzień miłości gości na ekranach naszych telewizorów od początku 2019 roku i nadal cieszy się ogromną popularnością. Jak się zakończy?

O czym jest serial Więzień miłości?

Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu?

Drugi sezon Więźnia miłości kończy się akcją w płonącym domku myśliwskim, w którym przebywają Zehra oraz Omer. Widzowie nie wiedzą, czy głównym bohaterom udało się uciec z budynku i czy w ogóle żyją. Trzeci sezon natomiast ukazuje wydarzenia, które mają miejsce 7 lat później. W ostatnim odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć Omera u boku Zehry, którzy doczekają się aż trójki dzieci. To zdecydowanie zakończenie, na które czekają wszyscy fani tureckiego serialu. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE