Więzień miłości 441, 442, 443, 444, 445 streszczenia. Omer dostaje tajemniczą przesyłkę. Erdżan przy pomocy Defne organizuje zamach na życie Zehry

2020-11-30 10:09 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 441-445 zostaną wyemitowane w dniach 30 listopada-4 grudnia o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości streszczenia odcinków 441-445. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 441

Omer z Zehrą piecze ciastka, co wywołuje kolejne zabawne sytuacje. Defne odrzuca szantaż Erdżana, który podsłuchiwał jej rozmowy. Omer wprasza się na kolację do Salima. Dżanan prosi Ajsel o pomoc w przygotowaniu przyjęcia i opowiada jej o byłej żonie Salima. 

Więzień miłości - odcinek 442

Kolacja u Salima jest bardzo udana. Dżanan nie wyjawia, kto był kucharką. Defne zgadza się na współpracę z Erdżanem. Rozpoczyna się ramadan, Omer postanawia po raz pierwszy dochować postu. 

Więzień miłości - odcinek 443

Defne nie chce współpracować z Erdżanem, który grozi, że prześle obciążające ją nagrania Omerowi. Podczas kolacji, kończącej dzień postu, Omer dostaje tajemniczą przesyłkę. Po kolacji Omer daje przedstawienie teatrzyku kukiełkowego. 

Więzień miłości - odcinek 444

Selin i Ipek odkrywają spisek Defne. Dżanan z pomocą Czetina uniemożliwia jego realizację. Erdżan jest wściekły i ponownie szantażuje Defne. Koraj jest coraz bardziej zazdrosny o Ipek. 

Więzień miłości - odcinek 445

Omer rozbija ulubiony bibelot Zehry i w tajemnicy usiłuje przez całą noc go posklejać. Zehra nie wie, gdzie przepadł jej mąż. Erdżan przy pomocy Defne organizuje zamach na życie Zehry. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE