Wielkie kłamstewka

i

Autor: HOME BOX OFFICE (HBO) / Album/EAST NEWS

Wielkie kłamstewka - sezon 3 powstanie? Co wiadomo o kolejnych odcinkach dramatu HBO?

2019-07-23 14:09

Serial Wielkie kłamstewka jest adaptacją powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. W początkowych planach HBO produkcja ta miała być jedynie tzw. serialem limitowanym, który miał zakończyć się po pierwszym sezonie. Twórcy jednak chyba sami nie spodziewali się, jaki sukces odniosą Wielkie kłamstewka, które nie tylko cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów, ale także zdobyły szereg nagród. Ostatecznie świetne wyniki pierwszego sezonu zadecydowały o tym, że twórcy podjęli decyzję o nakręceniu kolejnych odcinków.

Wielkie kłamstewka - sezon 3 powstanie? Co wiadomo o kolejnych odcinkach dramatu HBO? Mamy szansę na kontynuację tej historii? Taką nadzieję z pewnością ma wielu widzów, którzy bez reszty wciągnęli się w mroczną historię i sekrety mieszkanek Monterey. Wielkie kłamstewka są dramatem obyczajowym, a tego typu serial można ciągnąć długo. Czy na taki krok zdecydują się twórcy?

Wielkie kłamstewka - sezon 3 powstanie?

Pierwszy sezon serialu skupiał się na tajemniczym morderstwie, do którego doszło w z pozoru zupełnie zwyczajnym i spokojnym amerykańskim miasteczku. Z czasem jednak okazuje się, że mieszkańcy mają do ukrycia znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. W drugim sezonie bohaterki będą musiały zmierzyć się z konsekwencjami wydarzeń, do których doszło w Monterey, niepewne tego, czy ich tajemnica nie wyjdzie na jaw. Tuż po premierze drugiego sezonu, która odbyła się 9 czerwca, twórca Wielkich kłamstewek, David E. Kelley został zapytany, czy planowana jest kontynuacja, na co odpowiedział:

Myślę, że zawsze jest na to szansa, ale nie taki jest plan. Pisaliśmy sezon 2 tak, jakby miał być ostatnim.

Mimo że ta wiadomość może zasmucić fanów Wielkich kłamstewek, tak naprawdę nie znaczy to wcale, że serial na pewno zakończy się po 2 sezonie. Wszystko z pewnością zależy od oglądalności i wyników produkcji, a twórcy na pewno zostawili sobie furtkę na wypadek gdyby kolejne odcinki miały jednak powstać. Ostateczna decyzja zapadnie zapewne dopiero po zakończeniu 2 sezonu - finałowy odcinek ma trafić do emisji w Polsce 22 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE