Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Rodzinka.pl

Wielki powrót "Rodzinki.pl". Julia Wieniawa zdradziła kilka istotnych faktów

2024-05-20 14:03

Wielu aktorów z popularnego serialu „Rodzinka.pl” dorastało na oczach widzów. Nie da się ukryć, że do dziś cieszą się oni sporą sławą. Perypetie rodziny Boskich śledziła bowiem cała Polska! Jedną z gwiazd serialu jest Julia Wieniawa, serialowa Paula. Okazuje się, że produkcja zostanie wznowiona. Wieniawa uchyliła rąbka tajemnicy.

Ostatni odcinek "Rodzinki.pl" został wyemitowany w 2020 roku. Okazało się, że serial zostanie wznowiony, a widzowie zobaczą na ekranie ulubione gwiazdy. Julia Wieniawa uchyliła rąbka tajemnicy, związanego z produkcją. Co wiadomo na temat dalszych losów rodziny Boskich?

Gwiazda z „Rodzinki.pl” dorastała na oczach widzów. Tak Wiktoria Gąsiewska zmieniała się przez lata

Julia Wieniawa wróci do "Rodzinki.pl"

Julia Wieniawa występowała w "Rodzince.pl" ponad 8 lat. Wcielała się w Paulę, a do obsady dołączyła, gdy miała zaledwie 13 lat. Dziś jest dorosłą kobietą, podobnie jak inni serialowi bohaterowie. Wiadomo już, że serial doczeka się reaktywacji. Nie wiadomo jednak, jak cały serial będzie wyglądał. W rozmowie z "Party" Wieniawa zdradziła kilka zaskakujących faktów: "Było takich pomysłów już parę, ale teraz to jest rzeczywiście prawdziwy pomysł i rzeczywiście ma się to wydarzyć, więc cieszę się, bo lubię tych ludzi. To jest super format" - czytamy. "Mam nadzieję, że to napiszą tak z twistem, bo na pewno w tej formule, która już była to nie przejdzie, bo my wszyscy dorośliśmy. A poza tym, jak coś się dobrze skończyło, to fajnie tego nie zepsuć, ale czuję, że z tą ekipą, którą mamy na pokładzie może być nieźle. Miałam dopiero jeden telefon, że klepnięte, że robimy. Ale jeszcze nie wiem, w jakiej ja będę tam formie. Czy to będzie jakaś jedna z główniejszych ról, czy jednak epizodyczna. Nie mam pojęcia, co tam wymyślili. Trzymam kciuki. Jak już tam grać, to coś ciekawego." - wyjaśniła i zdradziła Julia Wieniawa - serialowa Paula. Kiedy i co zobaczą fani produkcji? Niestety nie istnieją bardziej szczegółowe informacje, dlatego muszą uzbroić się w cierpliwość. Jedno jest pewne. "Rodzinka.pl" wraca na antenę!

Rodzinka.pl wraca na ekrany! Tomasz Karolak ujawnił całą prawdę

Koniec Rodzinki.pl - vlog Ewy Wąsikowskiej