Ciekawe zapowiedzi

Florence Pugh i Andrew Garfield strzaskają nasze serca. Wielbiciele romansideł będą zachwyceni

2024-07-11 12:09

“We Live In Time” zapowiada się na doskonały jesienny wyciskacz łez, a obsadę ma iście doskonałą. Florence Pugh i Andrew Garfield zakochają się na naszych oczach po to tylko, by następnie złamać nasze serca… a przynajmniej na to wskazuje zwiastun, który właśnie trafił do sieci i narobił sporo szumu.

We Live In Time: Florence Pugh i Andrew Garfield w poruszającym komedio-dramacie

“We Live In Time” zapowiadany jest jako zabawna i głęboko poruszająca historia miłosna Almut (Pugh) i Tobiasa (Garfield), którzy poznają się, gdy ta przejeżdża po nim samochodem. Następnie my jako widzowie śledzimy kolejne etapy ich relacji i patrzymy, jak ich wspólne życie trzęsie się w posadach, gdy zdrowie kobiety zaczyna szwankować.

Stworzyliśmy prawdziwą opowieść o prawdziwych ludziach. – skwitowała Florence Pugh w rozmowie z Entertainent Tonight.

Pierwszy zwiastun, który trafił wczoraj do sieci, może i zdradza trochę za dużo z fabuły, ale stanowi obietnicę, że paczka chusteczek w trakcie seansu to absolutna konieczność.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze wyciskacze łez w dziejach. Te filmy pokonają nawet największych twardzieli

We Live In Time: premiera. Kiedy film trafi do kin?

Powstanie filmu zawdzięczamy należącemu do Benedicta Cumberbatcha StudioCanal, a za amerykańską dystrybucję odpowiada studio A24, co dobrze wróży jakości filmu. Za kamerą stanął twórca cenionego melodramatu “Brooklyn”, zaś scenariusz wyszedł spod ręki Nicka Payne’a, który z kolei ma w dorobku “Ostatni list od kochanka” – też melodramat, nie aż tak ceniony, ale wciąż przyzwoity. “We Live in Time” zadebiutuje podczas tegorocznego festiwalu w Toronto (5-15 sierpnia), a do amerykańskich kin trafi na początku października. Na obecną chwilę nie wiemy, czy zaszczyci też polskie ekrany, ale zważywszy na rozgłos, jakim się cieszy, jest to wielce prawdopodobne.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
To najdłuższe filmy na świecie! Obejrzysz je wszystkie? | To Się Kręci
Listen on Spreaker.