Wataha sezon 1 - ile odcinków liczy serial? Dni i godziny emisji

2019-12-10 16:29
Wataha - ile odcinków liczy serial?
Autor: Artur Zawadzki/Reporter Wataha - ile odcinków liczy serial?

Wataha to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich seriali. Produkcja opowiada o ciężkiej pracy polskich pograniczników stacjonujących w Bieszczadach. Funkcjonariusze dzień w dzień narażają swoje życie zmagając się z przemytem narkotyków, broni i ludzi. Z ilu odcinków składa się pierwszy sezon Watahy? Kiedy i o której godzinie oglądać odcinki? Podpowiadamy!

Wataha to trzymający od pierwszego do ostatniego odcinka serial opowiadający o pracy Straży Granicznej w Bieszczadach. Wschodnia granica to zarówno piękne jak i niebezpieczne miejsce, gdzie dochodzi do wielu przestępstw. Przemyt narkotyków, broni i niestety także ludzi to codzienność, z którą zmagają się bohaterowie serialu. W głównych rolach występują: Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk. W serialu możemy usłyszeć świetną muzykę skomponowaną przez Łukasza Targosza.

Wataha - ile odcinków w 1. sezonie?

Pierwszy sezon Watahy liczy 6 odcinków. Serial emitowany będzie od 3 grudnia w Polsacie po dwa odcinki tygodniowo.

  • 3.12 - odcinki 1 i 2, godzina 20:05
  • 10.12 - odcinki 3 i 4, godzina 20:05
  • 17.12 - odcinki 5 i 6, godzina 20:05

Wataha to produkcja HBO Polska, która zadebiutowała w 2014 roku. Serial doczekał się drugiego sezonu, który miał premierę w dwa lata temu. Trzeci sezon Watahy zadebiutuje w HBO i HBO GO już 6 grudnia.

NAJNOWSZE